cRima.cz | Oficiální stránka

Biografie

crima-bio     cRima vlastním jménem Jakub Janoušek se narodil v Ostravě. Hudební tvorba a skladba textů jej zajímala téměř od mala. Mimo jiné se také aktivně věnuje bojovým sportům – thaibox. Vyučil se jako lesní mechanizátor, ale svému povolání se nijak aktivně nevěnuje.

Na hudební scéně se poprvé objevil v roce 2010, ale aktivní tvorbě se věnuje od roku 2012. Ve svých textech vyjadřuje osobitý příběh a aktuální pohled na „život ulice“. Po několika spoluprácích se začal čím dál tím více věnovat sólové kariéře a momentálně se snaží aktivně prosadit v hudebním průmyslu v Čechách, Slovensku i Polsku. Zajímavý je i fakt, že cRimova hudba oslovuje i posluchače, kteří tento styl hudby nevyhledávají, a to převážně díky jeho originalitě, příběhu, trefným mnohdy ironickým a vulgárním textům, ale také srdcovým tématům.

V soukromí se cRima věnuje skládáním vlastních textů, bojovým sportům a svým převážně aktivním životním stylem sbíráním zkušeností a inspirací k další tvorbě.

V současné době žije na Jižní Moravě ve vesničce Kněždubské poblíž města Veselí nad Moravou. Pracuje jako operátor výroby ve ŠKODA Auto v Kvasinách a aktivně se věnuje silovým fitness tréninkům.
V hudební produkci momentálně spolupracuje s PMproduction, který se stará o technickou podporu (web, facebook, aj.) a část manažersko-producentských záležitostí, s ExileMusicStudio na nahrávání aktuálních skladeb.
Pracuje se na novým námětech a textech pro rok 2017, připravuje se i několik videoklipů a česko-polská spolupráce!

 

Čeština‎EnglishDeutschPolski